NOWOWCZESNE KUCHNIE LAKIEROWANE
Atrakcyjne ceny kuchni lakierowanych bezpośrenio od producenta mebli na zamówienie.
BEZPŁATNY POMIAR I PROJEKT KUCHNI
Oferujemy bezpłatny pomiar, projekt, transport oraz montaż zamówionych mebli.
WYSOKA JAKOŚĆ NASZYCH MEBLI
Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość użytych materiałów to gwarancja zadowolenia.
KUCHNIE LAKIEROWANE KLASYCZNE
Wykonujemy kuchnie lakierowane również w stylu klasycznych na dowolny wymiar.

Kanony wnętrzarstwa na przełomie lat uległy ogromnym zmianom. Inwestorzy wymagają dużo, koncentrując się na swoim zamyśle estetycznym. Dla nich kuchnie to w szczególe uzupełnienie stylu, jaki panuje w mieszkaniu.

Z jakiego powodu kuchnie na wymiar są tak popularne?

Wypływa to nieraz z niskiej ceny, jaką charakteryzują się meble wykonane z płyty meblowej. Istotna jest także niebanalna estetyka. Kuchnie drewniane choć piękne i trwałe wpisują się tylko w klasyczne wnętrzarstwo, a dziś prawie wszyscy chcą posiadać kuchnie nowoczesne

Wyspa także jest ważna

Nawet w programach telewizyjnych dostrzega się modę na kuchnie z wyspą na wymiar. Wolno do nich przystosować płyty indukcyjne, kuchnie gazowe bądź po prostu traktować je jako miejsce robocze, na którym obrabiane są towary żywnościowe, przed ostateczną obróbką. Wyśmienicie sprawdzą się też jako stół. Wystarczy dokupić do niej krzesła barowe, by dostać wielofunkcyjne pomieszczenie, oszczędzając przy tym co niemiara miejsca.

Nowoczesne wnętrzarstwo jest wymagające, lecz wystarczy kapka doświadczenia, inwencji oraz zamysłu artystycznego, aby móc się w nie wpisać.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości tanie kuchnie z wyspą na zamówienie, które będą odpowiedzią na Wasze wyczekiwania. Zrealizowaliśmy już sporo projektów, wobec tego jeżeli interesują Państwa kuchnie producent to u nas na pewno je odnajdziecie.

Zachęcamy do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Zapewniamy kompletną satysfakcję oraz indywidualne nastawienie do każdego z Państwa.

BEZPŁATNY

POMIAR

BEZPŁATNY

PROJEKT

BEZPŁATNY

MONTAŻ

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

KUCHNIE LAKIEROWANE NA ZAMÓWIENIE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA MEBLI KUCHENNYCH NA WYMIAR

formularz kontaktowy

502 111 132

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane