belka

Nasza firma, działająca pod szyldem Walczak Meble specjalizuje się w projektowaniu mebli na wymiar. Każdego dnia realizujemy zlecenia, dla Klientów, którzy pragną otaczać się wygodnym i komfortowym wnętrzem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze są Państwo pewni jakiego efektu dokładnie się spodziewacie, dlatego wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy bezpłatny projekt, który pomoże Wam zobrazować sobie finalny efekt wykonanej przez nas pracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Spełniamy wymagania swoich Klientów oferując im nie tylko darmowy projekt, ale również bezpłatny transport i montaż zamówionych mebli. W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

  • kuchnie pod zabudowę
  • szafy
  • wyposażenie biur
  • meble do łazienek
  • wyposażenie sypialni
  • i wiele innych

Bezpłatny pomiar pozwoli na określenie wstępnego budżetu. Pozwoli to uchronić Państwa przed niespodziankami związanymi z nieprzewidzianymi wydatkami. Nasi pracownicy to kadra specjalistów, którzy zaprojektują, wykonają, przywiozą a także przeprowadzą bezpłatny montaż mebli na najwyższym poziomie. Jako materiały, do swojej pracy wykorzystujemy między innymi drewno, płyty laminowane lub fornirowane oraz lakierowane płyty MDF. Tworzone przez nas meble cechują się trwałością i wysokim poziomem estetyki, ponieważ wiemy, że właśnie to jest dla Was najważniejsze. Działamy na terenie Warszawy, Radomia oraz okolic tych miast. Jeśli jednak zaistnieje taka potrzeba nawiążemy współpracę także z Klientami innych miast. Zapraszamy.