NOWOWCZESNE KUCHNIE LAKIEROWANE
Atrakcyjne ceny kuchni lakierowanych bezpośrenio od producenta mebli na zamówienie.
BEZPŁATNY POMIAR I PROJEKT KUCHNI
Oferujemy bezpłatny pomiar, projekt, transport oraz montaż zamówionych mebli.
WYSOKA JAKOŚĆ NASZYCH MEBLI
Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość użytych materiałów to gwarancja zadowolenia.
KUCHNIE LAKIEROWANE KLASYCZNE
Wykonujemy kuchnie lakierowane również w stylu klasycznych na dowolny wymiar.

Witamy na witrynie internetowej firmy zajmującej się projektowaniem i wyrobem mebli kuchennych, przy czym należącą do nas specjalizacją są kuchnie lakierowane na wymiar. Naszym nadrzędnym celem jest kompletne spełnienie oczekiwań naszych konsumentów, dlatego już na początku podczas procesu projektowania wykorzystujemy z najlepszego, profesjonalnego oprogramowania. Dzięki temu, że używamy właśnie takie narzędzie jesteśmy w stanie umożliwić Państwu zobaczenie pełnej wizualizacji proponowanych mebli zanim jeszcze zacznie się sama realizacja projektu na poziomie produkcji.

W trosce o realizowanie usług najlepszej jakości troszczymy się o wysoką klasę wykończenia oferowanych przez nas mebli - korzystamy ze środków i materiałów ofiarowanych dla profesjonalistów. Co więcej nie zapominamy również o tym by okucia kuchenne, jak także okucia do zabudowy wnęk zapewniały równie wysoki standard wykonania - estetyczny i trwały.

By zdołać w pełni odpowiedzieć na wszelkie Państwa potrzeby odnoszące się do gustu, preferencji, jak i kwestii finansowych postaraliśmy się o to, by nasza idealna propozycja była ściśle mówiąc obszerna, dzięki czemu mogą w niej Państwo odnaleźć przeróżne systemy - cargo, podnośniki, szuflady w przeróżnym stylu - zachęcamy!

Każdorazowo stworzona przez nas współpraca z Klientem zaczyna się od spotkania w trakcie którego dokonujemy niezbędnych pomiarów, rozmawiamy z Państwem i odpowiadamy na wszelkie pytania. Analizujemy Państwa prośby, aby potem w łatwy, kompleksowy oraz efektywny sposób przenieść je na projekt oraz produkcję.

Uprzejmie zapraszamy zatem wszystkich Państwa do kontaktu - prosimy dzwonić lub też pisać na e-mail, jaka wyłącznie forma kontaktu odpowiada Państwu bardziej.

BEZPŁATNY

POMIAR

BEZPŁATNY

PROJEKT

BEZPŁATNY

MONTAŻ

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

KUCHNIE LAKIEROWANE NA ZAMÓWIENIE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA MEBLI KUCHENNYCH NA WYMIAR

formularz kontaktowy

502 111 132

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane